مشاوره آنلاین

مشاوره آنلاین

حتما درباره مشاوره آنلابن شنیده اید,امروزه افراد به علت پیشرفت جوامع با مشکلات بسیاری روبرو شده اند و بیشتر وقت ها خسته از کار و زندگی میشوند اما زمان کافی برای مشاوره گرفتن ندارند و روز به روز حالت خلق و خوی آنها تغییر می کند و روند افسرده شدن را طی می کنند. معمولا افراد به تدریج پرخاشگر تر می شوند و کارهایی که قبلا  باعث لذت آنها میشد دیگر برایشان جذاب نیست و به نبال راهی برای رهایی از این مشکل می گردند.

به همین دلایل مشاوره آنلاین روبه گسترش است. بر اساس تحقیقاتی صورت گرفته است افرادی که به افسردگی مبتلا بودند به مشاوره آنلاین جواب بهتری دادند و درمان شدند. خیلی از افراد از اینکه در حضور شخصی دیگر درباره مشکلاتشان صحبت کنند یا می ترسند یا خجالت می کشند و به هزاران دلیل دیگر از این کار خودداری می کنند.

مشاوره آنلاین ار این قبیل مشکلات را حل کرده است. شما با دسترسی آسان به اینترنت می توانید به راحتی مشکلاتتان را با مشاورین مطرح کنید. از مزیت های آن ابنکه شما مشاور را نمیبینید در نتیجه خجالتی که در بیان مشکل دارید از بین می رود.

دلایلی که مشاوره آنلاینonlie امروزه رونق گرفته اند و در حال پیشرقتر هستند

  1. شما میتوانید به دور از ترافیک هایی که در داخل شهر هست راحت در منزل از طریق تلفن همراه,تبلت,کامپیوتر با مشاورین در تماس باشید.شما از طریق مشاوره آنلاین می توانید با مشاورینی که در شهر دیگری هستند به راحتی صحبت کنید.
  2. افراد زیادی نسبت به تاثیر مشاوره آنلاین تردید دارند اما با توجه به نتایج تحقیقاتی که صورت گرفته مشخص شده است که احساس صمیمیت با مشاور و اینکه بتوانید زاحت صحبت کنید در این روش رو به گسترش است
  3. شما می توانید قرار مشاوره های بدیتون را خود تنطیم کنید این یعنی راحتی بیشتر برای شما
  4. برای خانم هایی که خانه دار هستند روش بسیار موثری است. ممکن است به علت وقت کمی که در منزل دارند خیلی راحت نتوانند از خانه خارج شوند در نتیجه به راحتی می توانند برای حل مشکلات خود از مشاورین آنلاین کمک بگیرند.

در واقع بیشترین تلاشی که در  مشاوره آنلاین هست سهولت و دسترسی راحت به مشاورین است.

اطلاعات بیشتر

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Leave a Reply